Collection: Gels, Bars, Chews
-
Clifbar Clif Shot Bloks - 18 Pack
Regular price $ 49.95 USDRegular priceUnit price / per$ 45.00 USDSale price $ 49.95 USD -
CleanForm Nutrition Nulla Protein Bar - 2 Flavors - Box of 12
Regular price $ 39.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 39.99 USD -
FiberCrush Bar Variety Pack
Regular price $ 32.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 32.99 USD -
12ct. Sour Puff Variety Box
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Mint Chip Puff
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Churro Puff
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Chocolate Milkshake Puff
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Banana Cream Pie Puff
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Coconut Puff
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
S'mores Chunk Puff
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Brownie Batter Puff
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Blue Razz Blast
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
12ct Mixed Box
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Strawberries 'N Cream Puff
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / per$ 29.99 USDSale price $ 29.99 USD -
Salted Caramel Puff
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Sweet Peach Punch
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Green Apple Crush
Regular price $ 29.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 29.99 USD -
Cheeseburger Protein Puffs Single Serving - 8-Pack Box
Regular price $ 21.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 21.99 USD -
Flaming Red Hot Protein Puffs Single Serving - 8-Pack Box
Regular price $ 21.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 21.99 USD -
Fruity Cereal Protein Puffs Single Serving - 8-Pack Box
Regular price $ 21.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 21.99 USD -
Jalapeño Cheddar Puffs Single Serving - 8-Pack Box
Regular price $ 21.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 21.99 USD -
Carolina BBQ Protein Puffs Single Serving - 8-Pack Box
Regular price $ 21.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 21.99 USD -
Chocolate Protein Puffs - Single Serving - 8-Pack Box
Regular price $ 21.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 21.99 USDSold out -
Loaded Nacho Protein Puffs Single Serving - 8-Pack Box
Regular price $ 21.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 21.99 USD -
Single Serving Variety Pack (8 Pack)
Regular price From $ 21.99 USDRegular priceUnit price / per$ 47.84 USDSale price From $ 21.99 USDSale -
PB Cup Protein Puffs - Single Serving - 8-Pack Box
Regular price $ 21.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 21.99 USD -
NEW Dark Chocolate Alegria Bites w/ Blueberries + Cacao Nibs
Regular price From $ 20.00 USDRegular priceUnit price / per$ 40.00 USDSale price From $ 20.00 USDSale -
Paktli Celebration "JOY" Gift Box
Regular price $ 70.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 70.00 USD -
NEW Extra Dark Chocolate Alegria Bites w/ Cranberries + Cashews
Regular price From $ 20.00 USDRegular priceUnit price / per$ 40.00 USDSale price From $ 20.00 USDSale -
NEW Milk Chocolate Alegria Bites
Regular price From $ 20.00 USDRegular priceUnit price / per$ 40.00 USDSale price From $ 20.00 USDSale -
NEW White Chocolate Alegria Bites
Regular price From $ 20.00 USDRegular priceUnit price / per$ 40.00 USDSale price From $ 20.00 USDSale -
NEW PAKTLI Alegria Bites Sample Pack
Regular price From $ 20.00 USDRegular priceUnit price / per$ 40.00 USDSale price From $ 20.00 USDSale -
Raspberry Rose
Regular price $ 32.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 32.99 USD -
Blueberry Matcha
Regular price $ 32.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 32.99 USD -
Brambleberry Lavender
Regular price $ 32.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 32.99 USD -
Vanilla Rooibos
Regular price $ 32.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 32.99 USD