Collection: The Pet Gourmet
The Pet Gourmet specializes in Healthy feeding and treating solutions for your four legged family. From Oven Baked dog food, to feel good treats!
-
Pumpkin Yak Cheese Chews - Medium
Regular price $ 12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 12.99 USD -
5 oz Beef and Carrot Jerky
Regular price $ 7.99 USDRegular priceUnit price / per$ 7.99 USDSale price $ 7.99 USD -
PB & J Sammies 6oz
Regular price $ 6.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 6.99 USD -
Eco-Friendly Poop Bags - 6 Refill Rolls
Regular price $ 6.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 6.99 USD -
Black - Dog Hair Is My Glitter T Shirt
Regular price $ 21.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 21.99 USD -
Sold outChicken Strips, 5 oz
Regular price $ 16.99 USDRegular priceUnit price / per$ 16.99 USDSale price $ 16.99 USDSold out -
PB & J Soft Baked Bites 6 oz
Regular price $ 7.99 USDRegular priceUnit price / per$ 7.99 USDSale price $ 7.99 USD -
Black - Dog Mom T Shirt
Regular price $ 21.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 21.99 USD -
Chicken Feet
Regular price From $ 0.99 USDRegular priceUnit price / perSale price From $ 0.99 USD -
Poop bag holder with poop bags
Regular price $ 3.99 USDRegular priceUnit price / per$ 3.99 USDSale price $ 3.99 USD -
Pumpkin Small 4oz chews
Regular price $ 5.99 USDRegular priceUnit price / per$ 5.99 USDSale price $ 5.99 USD -
Beef shin Bone
Regular price $ 9.99 USDRegular priceUnit price / per$ 9.99 USDSale price $ 9.99 USD -
Peanut Butter & Blueberry Bitty Bones
Regular price From $ 4.99 USDRegular priceUnit price / per$ 4.99 USDSale price From $ 4.99 USD -
Freeze Dried Chicken Breast
Regular price From $ 13.99 USDRegular priceUnit price / per$ 13.99 USDSale price From $ 13.99 USD -
Freeze Dried Lamb Liver
Regular price From $ 13.99 USDRegular priceUnit price / per$ 13.99 USDSale price From $ 13.99 USD -
Pumpkin & Honey Chew Sticks
Regular price $ 2.49 USDRegular priceUnit price / per$ 2.49 USDSale price $ 2.49 USD -
Large Pumpkin & Honey Chews 2lb bag
Regular price $ 22.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 22.99 USD -
Beef Lung Cube, 5 oz
Regular price $ 13.99 USDRegular priceUnit price / per$ 13.99 USDSale price $ 13.99 USD -
Grain Free Dog Food Premix
Regular price From $ 7.99 USDRegular priceUnit price / per$ 7.99 USDSale price From $ 7.99 USD -
Peanut Butter Carob Chew 8 Pack
Regular price $ 9.99 USDRegular priceUnit price / per$ 9.99 USDSale price $ 9.99 USD -
Calming Health Support Dog Treats (12 oz)
Regular price $ 11.99 USDRegular priceUnit price / per$ 11.99 USDSale price $ 11.99 USD -
5 oz Chicken and Sweet Potato Jerky
Regular price $ 7.99 USDRegular priceUnit price / per$ 7.99 USDSale price $ 7.99 USD -
Learning Aid Essential Oil Spray for Dogs
Regular price $ 15.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 15.99 USD -
12" Braided Collagen Chews
Regular price $ 6.99 USDRegular priceUnit price / per$ 6.99 USDSale price $ 6.99 USD -
Sold outCoconut Blueberry Chew 2lb bag
Regular price $ 22.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 22.99 USDSold out -
Dental Support Chews (16 oz)
Regular price $ 13.99 USDRegular priceUnit price / per$ 13.99 USDSale price $ 13.99 USD -
Blueberry Yak Cheese Chews - Medium
Regular price $ 11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 11.99 USD -
Coconut Blueberry Chew Stick - 1 pack
Regular price $ 2.49 USDRegular priceUnit price / per$ 2.49 USDSale price $ 2.49 USD -
Beef Small 4oz chews
Regular price $ 5.99 USDRegular priceUnit price / per$ 5.99 USDSale price $ 5.99 USD -
Beef Liver Jerky Strips, 5 oz
Regular price $ 16.99 USDRegular priceUnit price / per$ 16.99 USDSale price $ 16.99 USD -
Peanut Butter Carob Chews 2lb bag
Regular price $ 22.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $ 22.99 USD -
Pizza, Pizza Soft Baked Bites 6 oz
Regular price $ 7.99 USDRegular priceUnit price / per$ 7.99 USDSale price $ 7.99 USD -
Peanut Butter Carob Chew Stick
Regular price $ 2.49 USDRegular priceUnit price / per$ 2.49 USDSale price $ 2.49 USD -
Recycled cotton market tote
Regular price $ 9.99 USDRegular priceUnit price / per$ 9.99 USDSale price $ 9.99 USD